Gala Perfekcyjne
O firmie


Przeżyć życie aktywnie i nie żałować żadnej chwili, na każdym etapie swojego życie i w każdym wieku – to cel, który nam przyświeca od samego początku. Chcieliśmy stworzyć coś, co spowoduje, że ludzie zechcą być aktywniejsi, będą spędzać czas w sposób ciekawy i dostrzegą, że oprócz zwykłych codziennych obowiązków, życie jest wspaniałą przygodą.
Gala Perfekcyjne to ludzie pełni pasji i pomysłów. Wcielamy w życie każdy pomysł, który sprawi, że inni będą szczęśliwi i zadowoleni z życia.

Działalność Gali Perfekcyjne jest skupiona wokół aktywności w szerokim pojęciu. Organizujemy zajęcia ruchowe, taneczne i sportowe. Wyjazdy, spotkania hobbistyczne, wyjścia do kina, teatru, koncerty, itd.. Zorganizujemy dla Ciebie i za Ciebie imprezy każdego typu: wesela, komunie, urodziny, rocznice, spotkanie firmowe, stypy. To, co nas wyróżnia spośród innych firm o podobnym profilu to pasja, zaangażowanie i gwarancja spełnienia marzeń. Tak, bo spełniamy marzenia! Nie ma dla nas żadnego wyzwania, którego byśmy się nie podjęli.
Macie pomysł, jak spędzić kolejną rocznicę, imprezę pracowniczą, ale nie do końca wiecie jak się do tego zabrać? My właśnie od tego jesteśmy! Współpracujemy z wieloma firmami, aktorami, artystami i innymi ludźmi z pasją. Posiadamy duże zaplecze hotelarsko – gastronomiczne, zorganizujemy każdy wyjazd dla dzieci, młodzieży, rodzin, firm.

Chcecie założyć firmę, uzyskać pomoc, wynająć lokal użytkowy, interesuje Was dobre zabezpieczenie finansowe? To dla nas żaden problem!
Wiemy jak problematyczne bywa często zorganizowanie opieki nad dziećmi, kiedy trzeba załatwić pilnie sprawy. Zdarza się też, że omija nas kolejne spotkanie, wyjście do kina. O tym też pomyśleliśmy. Organizujemy dopołudniowe
i popołudniowe „Pogotowie Awaryjne Rodzica”. Gwarantujemy super zabawę dla Waszych pociech przy opiece wykwalifikowanych animatorek.

Do życia i pracy podchodzimy kreatywnie, dlatego też w naszej ofercie nie brakuje warsztatów kreatywnych tj. plastyczne, kulinarne, rękodzieło artystyczne, Eco design, basen, kursy makijażu, dobór perfum i wiele innych. Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku!